Pod ziemią, pod wodą

Aleksandra Mizielińska, Daniel Mizieliński
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Książka Pod ziemią, pod wodą
Książka Pod ziemią, pod wodą
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Nowy, dwustronny album Aleksandry i Daniela Mizielińskich. Po obrazkowej podróży po lądach, morzach i kulturach świata nadszedł czas na książkową wyprawę do wnętrza ziemi i w głębiny mórz i oceanów. "Pod ziemią, pod wodą" to naładowana informacjami księga pełna ogromnych ilustracji i szczegółowych przekrojów. Poprowadzą was one w głąb naszej planety, pokazując , co kryje się pod powierzchnią lądów i wód. Będziecie schodzić coraz głębiej i głębiej - od cienkiej warstwy gleby tuż pod stopami do gorącego jądra Ziemi, od skąpanych w słońcu raf koralowych do pogrążonego w ciemności i chłodzie najgłębszego miejsca oceanów. Znajdziecie tam zwierzęta żyjące pod ziemią i dziwne głębinowe stworzenia, najgłębiej sięgające korzenie i plątaniny podziemnych rur, sensacyjne wykopaliska i skamieniałe kości dinozaurów. Zajrzycie do podziemnych nor i norek...
ISBN: 978-83-65341-05-1, 9788365341051
Wydawnictwo: Dwie siostry

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Pod ziemią, pod wodą aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie
@katapika
@katapika 2019-01-16
Przeczytane (2019-01-16)
Książka, którą każdy rodzic powinien czytać dziecku. Ciekawie wydana, ponieważ jest podzielona na dwie części: "Pod ziemią" i "Pod wodą". Dowiemy się w niej m.in o życiu mrówek, jak wielkie są kałamarnice, dokąd trafiają resztki jedzenia, jak działają elektrownie i wiele innych ciekawostek, które łatwo zapadają w pamięć dzięki świetnym rysunkom.
serce  3 Polubienia | link |

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się