Podatek od spadków i darowizn oraz podatek od czynności cywilnoprawnych w 2007 roku

Lech Tkaczyk
Podatek od spadków i darowizn oraz podatek od czynności cywilnoprawnych w 2007 roku
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Od 1 stycznia 2007 roku w podatku od spadków i darowizn oraz w podatku od czynności cywilnoprawnych zaszły duże zmiany, które mogły zaskoczyć podatników. Weszła bowiem w życie ustawa z 16 listopada 2006 r. o zmianie ustawy o podatku od spadków i darowizn oraz ustawy o podatku od czynności cywilnoprawnych (Dz.U. z 2006 r. Nr 222, poz. 1629). Nowelizacja ta wprowadziła wiele nowych rozwiązań, które budzą pewne wątpliwości praktyczne. Zmiany dotyczą m.in. przedmiotu opodatkowania, zwolnień i wyłączeń, ustalenia momentu powstania obowiązku podatkowego, ustalenia podatnika podatku oraz podstawy opodatkowania (zarówno w zakresie opodatkowania podatkiem od spadków i darowizn, jak i podatkiem od czynności cywilnoprawnych). Niniejsza książka ma za zadanie w możliwie prosty sposób przybliżyć i wyjaśnić je Czytelnikowi. Informacje te być może pozwolą podatnikom uniknąć nieprzyjemności ze strony urzędów skarbowych, np. w postaci nowej karnej stawki podatku.
Data wydania: 2007
ISBN: 978-83-60756-06-5, 9788360756065
Wydawnictwo: Wszechnica Podatkowa

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Podatek od spadków i darowizn oraz podatek od czynności cywilnoprawnych w 2007 roku? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Podatek od spadków i darowizn oraz podatek od czynności cywilnoprawnych w 2007 roku. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe