Podejmowanie i prowadzenie działalności gospodarczej. Podręcznik, wydanie V

Jacek Musiałkiewicz
Podejmowanie i prowadzenie działalności gospodarczej. Podręcznik, wydanie V
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

W podręczniku omówiono wszystkie zagadnienia dotyczące podejmowania i prowadzenia działalności gospodarczej i charakterystyki podmiotów gospodarczych, występujące w nowych podstawach programowych kształcenia w zawodach technik ekonomista i technik rachunkowości w kwalifikacjach EKA.04.2, EKA.05.2 oraz EKA.07.2. W liceach ogólnokształcących realizujących przedmiot ekonomia w praktyce może być stosowany jako materiał edukacyjny. Może być również wykorzystywany w ramach szkoleń i kursów dla osób podejmujących działalność gospodarczą. Jest to nie tylko podręcznik szkolny, lecz także przewodnik, który krok po kroku poprowadzi osobę podejmującą, a później prowadzącą działalność gospodarczą ku stworzeniu własnej, dobrze działającej firmy. Podręcznik został dopuszczony do użytku szkolnego przez Ministra Edukacji Narodowej i wpisany do wykazu MEN pod numerem 42/2015. V wydanie książki zostało zaktualizowane zgodnie ze stanem prawnym obowiązującym.
Data wydania: 2019
ISBN: 978-83-7735-105-5, 9788377351055
Wydawnictwo: EKONOMIK
Stron: 292
dodana przez: chudini0505
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Podejmowanie i prowadzenie działalności gospodarczej. Podręcznik, wydanie V aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Podejmowanie i prowadzenie działalności gospodarczej. Podręcznik, wydanie V. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl