Podmiotowość roli nauczyciela i ucznia w świetle analiz opinii społecznych

Andrzej Olubiński
Podmiotowość roli nauczyciela i ucznia w świetle analiz opinii społecznych
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Niniejsze opracowanie jest drugą edycją tego tytułu, poprawioną i uzupełnioną o nowszą literaturę. Okazało się bowiem, iż zainteresowanie czytelników problemami wychowawczymi w szkole, a szczególnie podmiotowością kontaktów pomiędzy nauczycielami a uczniami, jest tak żywe oraz aktualne, iż Wydawnictwo Adam Marszałek zdecydowało się na kolejny druk książki. Sądzić należy, iż dzięki temu nauczyciele, uczniowie oraz rodzice - jako główni aktorzy sceny szkolnej - oraz odbiorcy treści tej pracy znajdą w niej zarówno kwestie, które potwierdzą ich doniosłą rolę w rozwiązywaniu problemów wychowawczych w szkole, jak i wskazówki odnoszące się do ich „ludzkiej” optymalizacji.
Data wydania: 2001
ISBN: 978-83-7174-948-3, 9788371749483
Wydawnictwo: Adam Marszałek

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Podmiotowość roli nauczyciela i ucznia w świetle analiz opinii społecznych? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Podmiotowość roli nauczyciela i ucznia w świetle analiz opinii społecznych. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl