Podręcznik Tarota. Arkana Małe. Jak Wędrowiec zostaje Mistrzem

Sylwia Kulesza
Podręcznik Tarota. Arkana Małe. Jak Wędrowiec zostaje Mistrzem
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Nie tylko dla tarocistów Wiele osób uważa, że korzystanie z narzędzi wróżebnych wymaga specjalnych talentów, dziedzicznego daru lub wielu lat praktyki. Tymczasem dosłownie każdy może sięgnąć po talię Tarota i z jej pomocą zgłębiać tajniki tego, co było, jest i będzie. Zamiast udawać się do wróżki, wystarczy zaopatrzyć się w talię i podręcznik, który pozwoli z niej skutecznie skorzystać. Ceniona ekspertka powraca w nowej książce. Sylwia Kulesza mieszka i pracuje w Islandii – kraju starych dusz. Polskim czytelnikom dała się poznać dzięki bardzo ciepło przyjętej książce Podręcznik Tarota – Arkana Wielkie. Większość czytelników zachwycała się jej klarownością przekazu i profesjonalną, w pełni praktyczną analizą poszczególnych kart. O ile tamta książka pozwalała zgłębić sekrety wielkich życiowych przełomów, o tyle nowa propozycja czyni to samo, tyle że w bardziej przyziemnym i szczegółowym podejściu. Co ci zdradzą Arkana Małe? Podczas gdy Arkana Wielkie mówią o ważnych momentach w życiu człowieka, jego wyzwaniach, duchowych rozterkach i przemianach, Małe opisują codzienne wydarzenia, tło zdarzeń. Są one podzielone na cztery kolory i ściśle powiązane z energią żywiołów. Autorka podaje nie tylko szczegółową analizę poszczególnych kart, lecz również umożliwia rozpoczęcie medytacji z żywiołami. Dzięki niej z łatwością zdiagnozujesz niedobór i nadmiar tych energii w swoim życiu i rozpoczniesz podróż ku wewnętrznej równowadze. Karto, karto, co mnie czeka? Poza nazwą i żywiołem każdej z kart, znajdziesz tu również analizę poszczególnych symboli na niej zawartych oraz ich znaczenie. Autorka podaje blaski i cienie związane z konkretnymi kartami, charakterystykę osób, jakie opisują oraz sytuacje, z jakimi można je łączyć. Zrozumiesz, co dany odczyt może oznaczać dla Twojego życia osobistego, jak i zawodowego. Dowiesz się również, przed czym Cię może przestrzegać jakaś wróżba oraz czym są karty bramy. A przede wszystkim dowiesz się, czego Ci aktualnie może brakować do pełni szczęścia i jak możesz po to sięgnąć. Tarot prostszy niż myślisz.
Data wydania: 2018
ISBN: 978-83-7377-876-4, 9788373778764
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Kategoria: Ezoteryka
Stron: 352

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Podręcznik Tarota. Arkana Małe. Jak Wędrowiec zostaje Mistrzem? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Podręcznik Tarota. Arkana Małe. Jak Wędrowiec zostaje Mistrzem. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl