Podróż menedżera. Ilustrowany przewodnik po angażującej pracy z zespołem

Robert Zegar, Ewa Lewczak
Podróż menedżera. Ilustrowany przewodnik po angażującej pracy z zespołem
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

„Umiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem handlowym jak cukier czy kawa. I zapłacę za tę umiejętność więcej niż za jakąkolwiek inną pod słońcem”. – J. D. Rockefeller Każdy z nas pracujących z zespołem potrzebuje inspiracji, do tego, aby realizować cele, jakie stawiane są menedżerom. Każdy z nas potrzebuje również narzędzi i umiejętności, których doskonalenie krok po kroku pozwala na to, aby stać się prawdziwym liderem zespołu. Książka Podróż menedżera to praktyczny, bogaty w niepowtarzalne ilustracje podręcznik, zawierający sprawdzony zestaw użytecznych wskazówek, ćwiczeń i inspiracji dla wszystkich, mających aspiracje do wdrażania rozwojowego stylu zarządzania w swojej organizacji.
Data wydania: 2018
ISBN: 978-83-63566-92-0, 9788363566920
Wydawnictwo: Słowa i Myśli

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Podróż menedżera. Ilustrowany przewodnik po angażującej pracy z zespołem? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Podróż menedżera. Ilustrowany przewodnik po angażującej pracy z zespołem. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl