Podstawy biologii człowieka. Komórka, tkanki, rozwój, dziedziczenie

Hanna Mizgajska-Wiktor, Wojciech Jarosz, Renata Fogt-Wyrwas
Podstawy biologii człowieka. Komórka, tkanki, rozwój, dziedziczenie
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Drugie wydanie podręcznika opiera się na poprzednim opracowaniu, jednakże jest rozszerzone i unowocześnione. Podstawowym jego ulepszeniem jest nowy rozdział dotyczący genetyki molekularnej. Uatrakcyjnieniem tego wydania są także liczne kolorowe, często nowe, ilustracje zaopatrzone w komentarze, oraz wyższej jakości autorskie (dra Wojciecha Jarosza) mikrofotografie cyfrowe tkanek. Nowością są także, zamieszczone w poszczególnych rozdziałach tematyczne ramki z ciekawostkami. Każdy rozdział/ podrozdział kończy się zestawem pytań kontrolnych i zalecaną literaturą uzupełniającą. Na końcu podręcznika jest zamieszczony wykaz zastosowanych skrótów z ich objaśnieniami oraz skorowidz.

Podręcznik przeznaczony jest dla studentów następujących kierunków: fizjoterapia, wychowanie fizyczne, sport, dietetyka, pielęgniarstwo, położnictwo, kosmetologia, promocja zdrowia, ratownictwo medyczne a także psychologia i pedagogika.
Data wydania: 2022-08-11
ISBN: 978-83-01-22216-1, 9788301222161
Wydawnictwo: Naukowe PWN
Stron: 336
dodana przez: ReginaCatta
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Autor

Hanna Mizgajska-Wiktor Hanna Mizgajska-Wiktor Dr hab. prof. Hanna Mizgajska-Wiktor jest pracownikiem naukowym w Zakładzie Biologii i Ochrony Środowiska Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Profesor Hanna Mizgajska-Wiktor urodziła się w Poznaniu i w tym mieście mieszka i pracuję do chwili ...

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Podstawy biologii człowieka. Komórka, tkanki, rozwój, dziedziczenie nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Podstawy biologii człowieka. Komórka, tkanki, rozwój, dziedziczenie. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl