Podstawy ekonomicznej efektywności podziemnej eksploatacji złóż

Andrzej Lisowski
Podstawy ekonomicznej efektywności podziemnej eksploatacji złóż
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książka stanowi syntezę aktualnej wiedzy o ekonomicznej efektywności podziemnej eksploatacji złóż, głównie z zakresu trzech specjalności dyscypliny GÓRNICTWO: Projektowania i budownictwa górniczego, Technologii górniczych oraz Ekonomiki i organizacji górnictwa. W szczególności, została w niej skompletowana wiedza o technicznej i ekonomicznej specyfice górnictwa i podziemnej eksploatacji złóż jako działalności rozwijanej w rynkowym otoczeniu; także o złożu jako przedmiocie górniczej eksploatacji w aspekcie geologii, obowiązującego prawa i rynku.

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Podstawy ekonomicznej efektywności podziemnej eksploatacji złóż? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Podstawy ekonomicznej efektywności podziemnej eksploatacji złóż. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe