Podstawy prawne działalności klinicznej oraz dokumentacji w medycynie weterynaryjnej

Ryszard Mordak
Podstawy prawne działalności klinicznej oraz dokumentacji w medycynie weterynaryjnej
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Monografia pt. Podstawy prawne działalności klinicznej oraz dokumentacji w medycynie weterynaryjnej stanowi cenną pozycję dydaktyczną dla studentów wydziałów medycyny weterynaryjnej oraz lekarzy praktykujących i zatrudnionych w inspekcji weterynaryjnej, a także pracowników dydaktycznych. Zaletą tej monografii jest zebranie całości przepisów obowiązujących w praktyce i administracji lekarsko-weterynaryjnej związanych ze zwalczaniem chorób zakaźnych i nadzorem nad żywnością pochodzenia zwierzęcego. Monografia ta z pewnocią ułatwi dostęp do przepisów prawa a przez to uprości pracę lekarzom weterynarii i pozwoli na jednolitą interpretację i przestrzeganie prawa. (...) Prof. dr hab. Jerzy Kita
Data wydania: 2006
ISBN: 978-83-60466-05-6, 9788360466056
Wydawnictwo: MEDPHARM

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Podstawy prawne działalności klinicznej oraz dokumentacji w medycynie weterynaryjnej aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Co czytać po książce “Podstawy prawne działalności klinicznej oraz dokumentacji w medycynie weterynaryjnej”- Ryszard Mordak

Monitorowanie problemów zdrowotnych stad bydła
Monitorowanie problemów zdr... Ryszard Mordak
Niniejsza praca stanowi cenne uzupełnienie tematyczne na ryn...

Cytaty z książki

O nie! Książka Podstawy prawne działalności klinicznej oraz dokumentacji w medycynie weterynaryjnej. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe