Recenzje książki "Pójdziesz ze mną?"

Dodaj swoją recenzję

Pójdziesz ze mną

14.01.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Bohaterem powieści jest Konrad Reznowicz, student z Warszawy. Mimo swoich 21 lat nigdy nie miał dziewczyny, nigdy nie uprawiał seksu. Nie wie, co chce robić w życiu, a kierunek wybrał jedynie z uwagi na możliwość ich bezproblemowego ukończenia. Autor nazywa się dokładnie tak samo, jak wykreowana postać, więc nasuwa się pytanie, czy opisana histori... {} Recenzja książki Pójdziesz ze mną?

Szkoda, że tak wyszło...

14.01.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Kiedy przeczytałam opis na okładce byłam przepełniona zachwytem – myślę sobie, będzie coś innego, coś mrocznego, może jakiś thriller, a może jakiś kryminał. Ostatnimi czasy znowuż mnie mąci na takie klimaty, więc pełna zapału złapałam za powieść, która wbiła mnie w e.... niestety nie ze względu na to jak była dobra. Mimo to pomyślałam, że początek... {} Recenzja książki Pójdziesz ze mną?

"Pójdziesz ze mną?"

14.01.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Konrad Reznowicz to młody mężczyzna, który kocha seks bez zobowiązań. Kiedy na jednej z imprez poznaje Natalię, wszystko się zmienia. Ich szczęście nie trwa jednak długo. Tragiczne wydarzenia sprawiają, że Konrad zamyka się w sobie i wraca do dawnego życia. Nieustanne rozczarowania, samotność i smutek, wpędzają go w problemy psychiczne. Czy uda mu... {} Recenzja książki Pójdziesz ze mną?

Konrad Reznowicz "Pójdziesz ze mną?".

13.01.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Konrad Reznowicz- dziennikarz, muzyk i pełnoetatowy kabotyn. Pisze pod pseudonimem, bo przyzwyczaił się już do swojego rozdwojenia jaźni. Entuzjasta życia, nie lubi się na kimś wzorować, ale niepytany przyznaje się czasami do inspiracji Jamsem Deanem. Często kpi ze swojego chropowatego barytonu, choć tak naprawdę jest z niego dumny najbardziej ze ... {} Recenzja książki Pójdziesz ze mną?

Pójdziesz ze mną?

12.01.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

@Link To kolejna z pozycji, która przyciągnęła moją uwagę nie tyle opisem ile... okładką! Z reguły nie oceniam książek właśnie po niej, ale niektóre mają w sobie coś, co powoduje, że nie ważne co jest w środku, to chcę ją mieć i przeczytać. Zazwyczaj jest to jak najlepsza reakcja i po skończeniu gratuluję sama sobie, że dałam przyciągnąć swoje ok... {} Recenzja książki Pójdziesz ze mną?

O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl