Pokarm bogów : częstotliwość Madonny

"Jasmuheen"
Pokarm bogów : częstotliwość Madonny
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Oprócz fizycznego pokarmu, Twoje ciało potrzebuje także Pokarmu Boskiego czyli płynącej od Istoty Wyższej kosmicznej energii życia. Na całym świecie są ludzie, którym do prawidłowego funkcjonowania wystarczy jedynie kosmiczna ambrozja— prana. Autorka, praktykująca bretarianka, z całą pewnością nauczy Cię, w jaki sposób czerpać z tego ożywczego źródła. Stopniowe rezygnowanie z fizycznego pokarmu na rzecz odżywiania światłem pozwoli Ci odnaleźć sposób na doskonałe funkcjonowanie w harmonii z życiodajna energią, która jest nie tylko we Wszechświecie, ale i w Tobie. Bądź pewien, że nie tylko realizacja pragnień, lecz również stan fizycznego, emocjonalnego, mentalnego i duchowego zdrowia oraz szczęścia przyniesie ukojenie dla Twojej duszy. Książka opisuje techniki oraz programy pracy doskonalące ciało i umysł. Prezentowane formuły, style życia oraz medytacje nauczą Cię jak zadbać o pokarm duchowy na co dzień, płynący z miłości, więzów rodzinnych, seksu, odnoszenia sukcesów i samorozwoju.
ISBN: 978-83-7377-115-4, 9788373771154
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Autor

Pozostałe książki:

Harmonia czterech ciał : biopola i szczęśliwość Żyć w rezonansie : żyć światłem : samodoskonalenie, wizualizacja, medytacje, kryształy, Prana Nirwana, żywienie światłem, Bretarianizm, prawidłowe oddychanie, doskonalenie umysłu, czakry, channeling, nieśmiertelność, telepatia, przeznaczenie Współtworzenie raju
Wszystkie książki "Jasmuheen"

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Pokarm bogów : częstotliwość Madonny nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Pokarm bogów : częstotliwość Madonny. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl