Polityka spójności społeczno-gospodarczej Unii Europejskiej

Katarzyna Głąbicka
Polityka spójności społeczno-gospodarczej Unii Europejskiej
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Przystąpienie Polski do Unii Europejskiej wymusiło konieczność intensyfikacji działań w zakresie realizacji polityki spójności, której celem jest dążenie do zrównoważonego, harmonijnego rozwoju wszystkich regionów państw członkowskich oraz osiągnięcie konwergencji gospodarczej i społecznej, zgodnej z duchem Strategii Lizbońskiej. Książka przedstawia w usystematyzowany sposób dorobek Unii Europejskiej w prowadzeniu polityki spójności, koncentrując się zarówno na zagadnieniach instytucjonalnych i prawno-finansowych, jak i na aspektach programowych i implementacyjnych. Publikacja będzie przydatna zarówno studentom kierunków politologicz-nych i ekonomicznych, jak i działaczom samorządowym i partnerom społecznym, którzy realizując projekty finansowe z funduszy strukturalnych UE mogą potrzebować odniesienia do zagadnień teoretycznych i bardziej ogólnych w problematyce rozwoju regionalnego.
Data wydania: 2005
ISBN: 978-83-7151-681-8, 9788371516818
Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Elipsa

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Polityka spójności społeczno-gospodarczej Unii Europejskiej aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Polityka spójności społeczno-gospodarczej Unii Europejskiej. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl