Pomoc publiczna dla przedsiębiorców i jej nadzorowanie : komentarz

Elżbieta Modzelewska-Wąchal
Pomoc publiczna dla przedsiębiorców i jej nadzorowanie : komentarz
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą zarówno w Polsce, jak i w innych rozwiniętych lub rozwijających się krajach niekiedy zmagają się z poważnymi trudnościami finansowymi.Państwo w ściśle określonych ustawowo warunkach udziela im wsparcia o charakterze systemowym, tj. powszechnym, odnoszącym się do całej gospodarki, bądź selektywnym, tj. przeznaczonym tylko dla tych, których działalność ma szczególne społeczno-gospodarcze znaczenie.Komentowana ustawa reguluje drugi z wymienionych aspektów ingerencji państwa w mechanizmy wolnego rynku, czyli udzielanie pomocy publicznej bądź w ramach programów pomocowych, bądź indywidualnie.Autorka Publikacja niniejsza jest niezbędną lekturą dla wszystkich przedsiębiorców oraz adwokatów, radców prawnych i urzędników zajmujących się prawem konkurencji.
Data wydania: 2003
ISBN: 978-83-7334-219-4, 9788373342194
Wydawnictwo: LexisNexis Wydawnictwo Prawnicze

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Pomoc publiczna dla przedsiębiorców i jej nadzorowanie : komentarz nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Pomoc publiczna dla przedsiębiorców i jej nadzorowanie : komentarz. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl