Ponad głową niebo przemija

Bartosz Fluder
Ponad głową niebo przemija
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

O tomiku Bartosza Fludera można przewrotnie napisać, że nie zawsze niebo nad głowa przemija. I tak, w pewnym sensie, jest. Ten tomik to skromny wybór kilkudziesięciu liryków, o różnej tematyce, motywach czy ideach. Z jednej strony będą to dramatyczne wydarzenia, dziejące się z dnia na dzień z drugiej przywoływane ponadczasowe wartości jakie zawiera Biblia, czy chrześcijańskie posłannictwo. Wszystko to jest komentowane przez autora, po to, by pokazać skomplikowany charakter otaczającego nas świata, którego odpryski okazują się ważniejsze niż fakty z pierwszych stron gazet. Te niedoceniane drobiazgi tworzą swoistą ?salę lustrzaną", w której odbija się tak naprawdę nasza ludzka egzystencja. Bez względu na to czy synonimuje ją ?w samotnych dłoniach uschnięta róża", czy ?krzyż,który upada", a wszystko to w kontekście własnego, indywidualnego losu: Uciekający Świat. Uciekające Życie. Uciekająca Miłość. A ja nawet ślimaka dogonić nie mogę.
ISBN: 978-83-64193-75-0, 9788364193750
Wydawnictwo: Sowello

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Ponad głową niebo przemija nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Ponad głową niebo przemija. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl