Poradnik instytucji pomocy społecznej 2/2010 Świadczenia z pomocy społecznej

Magdalena Kasprzak
Poradnik instytucji pomocy społecznej 2/2010 Świadczenia z pomocy społecznej
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Poradnik Instytucji Pomocy Społecznej to jedyne na rynku monotematyczne opracowania najważniejszych zagadnień dla księgowych rozliczających domy i ośrodki pomocy społecznej. Każdy numer to ponad 100 stron praktycznych porad, uwzględniających specyfikę funkcjonowania pomocy społecznej. Zagadnienia opracowane w Poradniku są rozwinięciem problemów poruszanych w Rachunkowości Budżetowej. Dzięki wskazówkom z Poradnika Instytucji Pomocy Społecznej w Twojej jednostce: Prawidłowo: Zinterpretujesz przepisy o pomocy społecznej i przepisy wykonawcze do nich Naliczysz wynagrodzenia i poprowadzisz rozrachunki pracowników Zaewidencjonujesz, wydasz i zagospodarujesz środki z Zakładowego Funduszu świadczeń socjalnych Poprawnie: Przygotujesz dokumentację kadrową, podatkową i do ZUS Poprowadzisz gospodarkę finansową Zamkniesz i otworzysz księgi rachunkowe Dowiesz się wszystkiego o: Zasadach wypłaty świadczeń, organizacji i funkcjonowaniu Funduszu Alimentacyjnego Nagrodach i karach wynikających z prawa pracy, podatków, naruszenia dyscypliny finansów publicznych itd. Bezbłędnie opracujesz - z uwzględnieniem specyfiki jednostki: Dokumentację przyjętych zasad rachunkowości, wzorcowy plan kont Instrukcje i regulaminy (takie jak: instrukcja kontroli finansowej, obiegu dowodów finansowo-księgowych oraz procedur kontrolnych, instrukcja kasowa, inwentaryzacyjna, regulaminy wewnętrzne) Terminowo przygotujesz wszystkie sprawozdania
Data wydania: 2010
ISBN: 978-83-7716-028-2, 9788377160282
Wydawnictwo: INFOR Ekspert Sp. z o.o.
Kategoria: Prawo

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Poradnik instytucji pomocy społecznej 2/2010 Świadczenia z pomocy społecznej aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Poradnik instytucji pomocy społecznej 2/2010 Świadczenia z pomocy społecznej. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl