PORADNIK - Montaż okien i drzwi

Jerzy Brańka
Książka PORADNIK - Montaż okien i drzwi
Książka PORADNIK - Montaż okien i drzwi
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Poradnik przeznaczony jest zwłaszcza dla początkujących ekip monterskich i zainteresowanych prawidłowym montażem stolarki budowlanej. Wydaje mi się, że dla tych z kolei, którzy myślą o zamknięciu swojego wymarzonego domku lub zainteresowanych wymianą okien dostarczy taki zasób wiadomości, który pozwoli stać się im najlepszym „nadzorem budowlanym” Zdaję sobie sprawę z tego, że zainteresowani w temacie dotyczącym montażu okien i drzwi, a ogólnie stolarki budowlanej posiedli już chociaż minimalną wiedzę na ten temat i wszystkie teoretyczne rozważania mogą zniechęcać już na początku tego poradnika, lecz polecam trochę cierpliwości i zachęcam do zaznajomienia się dokładnie z częścią teoretyczną gdyż zorientujemy się później jak wielkie ma to znaczenie dla prawidłowego montażu stolarki. Informacje wstępne starałem się ograniczyć do niezbędnego m inimum i w taki sposób, aby były zrozumiałe nawet dla laików.
Data wydania: 2011-05-07
ISBN: 978-83-931554-0-8, 9788393155408
Wydawnictwo: Self Publishing

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka PORADNIK - Montaż okien i drzwi nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}