Postapo #2: Najpierw słychać grzmoty

Daniel Gizicki, Krzysztof Małecki
Książka Postapo #2: Najpierw słychać grzmoty
Książka Postapo #2: Najpierw słychać grzmoty
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Nowi bohaterowie, nowe wyzwania, nowe tragedie w starym świecie po upadku cywilizacji. Spójna i wciągająca fabuła, bohaterowie z krwi i kości, prawdziwi, wiarygodni. Wiele się wyjaśnia, ale też pojawiają się kolejne niewiadome. Przyszłość, a nawet teraźniejszość głównych bohaterów wciąż stoi pod znakiem zapytanie, mimo, że czasami wydaje się, iż rzeczy zaczynają się układać. Scenariusz emocjonujący, z polotem, bardzo dobra warstwa tekstowa. Dużo interakcji w związku z pojawianiem się coraz nowych postaci. Poddani wielu trudnym próbom i stający przed niełatwymi wyborami pokazują całą gamę ludzkich i nieludzkich zachowań. I chociaż nie ma tu mutantów, zombie, wampirów czy innych postapokaliptycznych potworów, to często "ludzie" ukazani na kartach tej książki są bestiami znacznie gorszymi. Ten komiks naprawdę budzi silne emocje i dostarcza mocnych przeżyć. Na stałe wpisał się w mój kanon literatury postapo.  
Data wydania: 2014-10-01
ISBN: 978-83-63963-52-1, 9788363963521
Wydawnictwo: Dolna Półka
Cykl: Postapo, tom 2
Kategoria: Komiks

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Postapo #2: Najpierw słychać grzmoty? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Postapo #2: Najpierw słychać grzmoty. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}