Postępowanie administracyjne i sądowoadministracyjne.Testy. Kazusy

Piotr Gołaszewski
Książka Postępowanie administracyjne i sądowoadministracyjne.Testy. Kazusy
Książka Postępowanie administracyjne i sądowoadministracyjne.Testy. Kazusy
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Ćwiczenia Becka – to seria stworzona dla studentów prawa, którzy pilnie przygotowują się do zajęć i zaliczeń oraz egzaminów. Podanie wiedzy w sposób prosty i przystępny stanowi podstawę do łatwego opanowania wiedzy. Zanim to nastąpi, student uzyska podstawy do zrozumienia trudniejszych zagadnień i polubi przedmiot. Ćwiczenia Becka „Postępowanie administracyjne i sądowoadministracyjne” podzielone są na dwie części: część pierwsza – TESTY dotyczące m.in.: ogólnego postępowania administracyjnego i postępowania podatkowego, ustroju sądów administracyjnych i postępowania sądowoadministracyjnego, postępowania egzekucyjnego w administracji; część druga – KAZUSY z rozwiązaniami dotyczące m.in.: dopuszczalności drogi postępowania przed organami, administracji publicznej i sądów administracyjnych, przebiegu ogólnego postępowania administracyjnego, przebiegu postępowania sądowoadministracyjnego. Uzupełnieniem niniejszych Ćwiczeń są Plansze Becka „Postępowanie administracyjne i sądowoadministracyjne”. W wydaniu 2. zwiększono ilość pytań testowych oraz rozbudowano kazusy, aktualizując całość problematyki według stanu prawnego na dzień 1.5.2011 r. (z uwzględnieniem również zmian uchwalonych przed 1.5.2011 r., a wchodzących w życie po tej dacie).
Data wydania: 2011
ISBN: 978-83-255-2944-4, 9788325529444
Rodzaj: e-book
Wydawnictwo: BECK C.H. Sp. z o.o.

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Postępowanie administracyjne i sądowoadministracyjne.Testy. Kazusy? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Co czytać po książce “Postępowanie administracyjne i sądowoadministracyjne.Testy. Kazusy”- Piotr Gołaszewski

Książka Sporządzanie środków zaskarżenia w postępowaniu administracyjnym i sądowoadministracyjnym wraz z wzorami pism i kazusem
Sporządzanie środków zaskar... Piotr Gołaszewski
Prezentowana publikacja Sporządzanie środków zaskarżenia w p...
Książka Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi. Komentarz
Prawo o postępowaniu przed ... Maria Jagielska, Karolina Wojciechowska, Grzegorz Rząsa, Piotr Gołaszewski ...
Dzieła z serii DUŻE KOMENTARZE BECKA należą do najobszerniej...

Cytaty z książki

O nie! Książka Postępowanie administracyjne i sądowoadministracyjne.Testy. Kazusy. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
nakanapie.pl
{} {} {}
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2020 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe