Postępowanie cywilne Pytania egzaminacyjne. Tablice

Elwira Marszałkowska-Krześ
Książka Postępowanie cywilne Pytania egzaminacyjne. Tablice
Książka Postępowanie cywilne Pytania egzaminacyjne. Tablice
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Ćwiczenia Becka – to seria stworzona dla studentów prawa, którzy pilnie przygotowują się do zajęć i zaliczeń oraz egzaminów. Podanie wiedzy w sposób prosty i przystępny stanowi podstawę do łatwego opanowania wiedzy. Zanim to nastąpi, student uzyska podstawy do zrozumienia trudniejszych zagadnień i polubi przedmiot. Ćwiczenia Becka „Postępowanie cywilne. Wydanie drugie” podzielone są na dwie części: część pierwsza – PYTANIA EGZAMINACYJNE omawia zagadnienia dotyczące: procesu, postępowania nieprocesowego, postępowania egzekucyjnego i zabezpieczającego, część druga – TABLICE przedstawiające m.in.: przesłanki postępowania, zasady orzekania, środki zaskarżenia. Wydanie drugie zostało poszerzone o nowe zagadnienia i instytucje procesowe wprowadzone do postępowania cywilnego.
Data wydania: 2011
ISBN: 978-83-255-2666-5, 9788325526665
Wydawnictwo: C. H. Beck

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Postępowanie cywilne Pytania egzaminacyjne. Tablice nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Postępowanie cywilne Pytania egzaminacyjne. Tablice. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}