Powiększanie bogactwa. Nowe reguły gry w gospodarce opartej na wiedzy

Lester C. Thurow
Powiększanie bogactwa. Nowe reguły gry w gospodarce opartej na wiedzy
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Czy Europa wyprzedzi Stany Zjednoczone i Japonię? W jaki sposób zbudować dobrobyt w gospodarce globalnego talentu? Jak dochodzi do boomów i kryzysów gospodarczych? Wznosisz piramidę dobrobytu dla siebie, swojej firmy i całego społeczeństwa. Ta piramida to współczesna i przyszła gospodarka. Chcesz zdobyć ukryte w niej skarby? Poznaj jej konstrukcję: odszukaj tunele i sekretne wejścia. Nie ma wątpliwości, że nadchodzi czas gospodarki opartej na wiedzy. Talent i zaawansowane technologie -- oto najważniejsze zasoby nowej ery. Majątek ziemski i przemysłowy już nie gwarantuje zamożności. Obserwujemy eksplozję nowych gałęzi przemysłu, a stare branże zmieniają się nie do poznania. Powstaje globalna gospodarka, która zastąpi gospodarki narodowe. Poświęć parę chwil, by zastanowić się nad tym wszystkim. Na czas czytania tej książki zostań odkrywcą i poszukiwaczem złota. Spróbuj odnaleźć skarb i swoje miejsce w globalnej piramidzie dobrobytu. Dowiedz się: jakie umiejętności są cenione w gospodarce opartej na wiedzy, jak zmienia się społeczeństwo w XXI wieku, w jaki sposób nowe technologie rewolucjonizują rynki, jak przedsiębiorczość kształtuje krajobraz gospodarczy, jak powstaje majątek prywatny i narodowy, czy w gospodarce przyszłości jest miejsce na niewykwalifikowaną siłę roboczą, jak zmieniają się stare państwa i firmy w nowym wieku. "Lester C. Thurow po mistrzowsku wyjaśnia złożone problemy gospodarcze i pokazuje przyszłość globalnej ekonomii." Redakcja dziennika Foreign Affairs
Data wydania: 2006
ISBN: 978-83-246-0233-9, 9788324602339
Wydawnictwo: Onepress
Stron: 344

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Powiększanie bogactwa. Nowe reguły gry w gospodarce opartej na wiedzy nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Powiększanie bogactwa. Nowe reguły gry w gospodarce opartej na wiedzy. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl