Pozdrowienia z psychiatryka

Anna Sokolińska
Pozdrowienia z psychiatryka
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

...Wylądowałam, to znaczy – zakwalifikowali mnie na oddział 7b. Tutaj, w Kobierzynie, poza oddziałem dla mężczyzn oczywiście – jest to najcięższy z możliwych... O większym niż pozostałe rygorze. Dla psycholi regularnych lub tych bardziej zakręconych. Czy niebezpiecznych, jak kto woli. Od geriatrii (ludzkich dinozaurów za przeproszeniem), poprzez upośledzenia rozwojowe, na schizofrenikach kończąc... Ciekawe, pomiędzy którymi grupami (lub do której z grup) – mnie dokwalifikowano... ...Bycie tak zwanym popularnie wariatem, to przecież tylko „zasłona dymna”, to tylko utarty schemat społecznego spojrzenia, powierzchowne wrażenie prawdziwego człowieczeństwa; ci wszyscy psychole wszak – TO TEŻ S LUDZIE. Jednym ze składników „bycia człowiekiem” jest właśnie ludzka niedoskonałość, ułomność, psychiczna słabość również. Choroba. Jakakolwiek. Nie można o tym zapomnieć.
ISBN: 978-83-205-5568-4, 9788320555684
Wydawnictwo: LSW

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Pozdrowienia z psychiatryka nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Pozdrowienia z psychiatryka. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl