Pożegnianie nieprzywitanych. Pomoc dla rodzin przeżywających stratę dziecka nienarodzonego

ks. Wojciech Szychowski
Pożegnianie nieprzywitanych. Pomoc dla rodzin przeżywających stratę dziecka nienarodzonego
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

„Ta książka to klucz do świata emocji rodziców, którzy doświadczyli śmierci dziecka przed narodzeniem lub w okresie okołourodzeniowym. Jako mama po stracie polecam tę publikację osieroconym matkom i ojcom, bo choć każda historia utraty dziecka jest inna, a przeżywanie żałoby jest rzeczą indywidualną, to jednak świat przeżyć, emocji i tęsknoty jest dla wszystkich wspólny. Dzięki autorowi ten świat ludzkiego doświadczenia utraty staje się bardziej „oswojony”. Ks. Wojciech uświadamia rodzicom, że w tym, co przeżywają, nie są odosobnieni, że mają prawo do żałoby i że poronienie nigdy nie jest powodem do wstydu”.
Data wydania: 2022-01-21
ISBN: 978-83-8201-096-1, 9788382010961
Wydawnictwo: eSPe
Stron: 176
dodana przez: landrynkowa

Autor

ks. Wojciech Szychowski Ks. Wojciech Szychowski – kapłan archidiecezji warszawskiej, absolwent psychologii na UKSW, psychoterapeuta, rekolekcjonista. Interesuje się patologią duchowości oraz hagioterapią. Organizuje m.in. rekolekcje połączone z warsztatami dla par, które d...

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Pożegnianie nieprzywitanych. Pomoc dla rodzin przeżywających stratę dziecka nienarodzonego? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Pożegnianie nieprzywitanych. Pomoc dla rodzin przeżywających stratę dziecka nienarodzonego. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl