Pracuj mniej i lepiej! Odkryj i realizuj swój potencjał

Michael Bungay Stanier
Pracuj mniej i lepiej! Odkryj i realizuj swój potencjał
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

"Wielkie dzieła pojawiają się w małych partiach! Ta mała książeczka to prawdziwa bomba!"

Marshall Goldsmith,
autor bestsellerów SUKCES... i co dalej? oraz Pozytywne nastawienie. Jak uzyskać, utrzymać lub odzyskać swoje MOJO"Doskonała pozycja. Lektura obowiązkowa dla każdego, kto pragnie wykorzystać pełnię swojego potencjału".

Michelle Turchin,
dyrektorka działu HR, Wildlife Preservation Society"Świeża, inspirująca, zabawna. Jest nie tylko praktyczna, ale też skłania do myślenia. Zawarte w niej idee są łatwe do zastosowania i bardzo pragmatyczne".

Sally Bonneywell,
wiceprezes działu rozwoju organizacyjnego, GlaxoSmithKline


Zmieniaj świat wokół siebie

Ponad jedną trzecią doby spędzasz w pracy lub myśląc o pracy. Prawdopodobnie nie oferuje Ci ona satysfakcji, na jaką liczyłeś. Czy odczuwasz potrzebę, aby to, co robisz, miało istotne znaczenie? Czy masz ochotę zrealizować coś, co faktycznie Cię wciągnie i rozwinie Twoje możliwości? Czy chcesz, aby wykonywana praca dawała Ci szczęście i poczucie istotnego wpływu na otoczenie? By nie była czymś, co wykonuje się odruchowo albo z przymusu? Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco, już wiesz, że jesteś stworzony do wielkich rzeczy!

W tej publikacji znajdziesz piętnaście ćwiczeń zwanych mapami koncepcyjnymi. Pomogą Ci one określić, co jest dla Ciebie naprawdę istotne, co popycha Cię do działania i dokonywania wyborów. Dowiesz się również, jak możesz sprawić, by Twoja praca dawała więcej inspiracji, przyjemności i motywacji nie tylko Tobie, ale także ludziom, dla których pracujesz.

Na stronach książki spotkasz również niezwykłych ludzi, którzy swoją odwagą, wyobraźnią i bezkompromisowością kształtują współczesny świat.


Oto i oni:
- Leo Babauta - autor popularnego bloga poświęconego produktywności,
- Dave Ulrich - legendarny guru HR,
- Chris Guillebeau - mistrz sztuki nonkonformizmu,
- Tim Hurson - geniusz innowacji,
- Michael Port - geniusz marketingu biznesowego,
- Penelope Trunk - przywódczyni grupy Gen Y,
- Seth Godin - autor prawdopodobnie najlepszych książek biznesowych na świecie.


Do poprawy Twojego życia zawodowego potrzeba: dziesięciu minut dziennie, ołówka i chęci zmiany. Życie jest bowiem zbyt krótkie, żeby je marnować nawet na dość dobrą pracę.
Data wydania: 2011
ISBN: 978-83-246-2974-9, 9788324629749
Wydawnictwo: One Press, Helion

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Pracuj mniej i lepiej! Odkryj i realizuj swój potencjał aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Pracuj mniej i lepiej! Odkryj i realizuj swój potencjał. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl