Pragnienie zemsty. Mistyfikacja

7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 7 ocen kanapowiczów
Książka Pragnienie zemsty. Mistyfikacja
Książka Pragnienie zemsty. Mistyfikacja
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 7 ocen kanapowiczów

Opis

„— Pomszczę twoją śmierć, ojcze — obiecał spokojnym głosem. — Ten, który do niej doprowadził, zapłaci za to najwyższą cenę. Zniszczę go tak, jak on zniszczył ciebie. Nie spocznę, dopóki sprawiedliwości nie stanie się zadość”. Po latach Leopold Bischof jest gotów, by spełnić przysięgę złożoną na...

„— Pomszczę twoją śmierć, ojcze — obiecał spokojnym głosem. — Ten, który do niej doprowadził, zapłaci za to najwyższą cenę. Zniszczę go tak, jak on zniszczył ciebie. Nie spocznę, dopóki sprawiedliwości nie stanie się zadość”. Po latach Leopold Bischof jest gotów, by spełnić przysięgę złożoną na... przeczytaj pełny opis
Data wydania: 2018-12-19
ISBN: 978-83-8155-450-3 ( 9788381554503 )
Wydawnictwo: Ridero

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.
Moja Biblioteczka
Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Pragnienie zemsty

Pragnienie zemsty to naprawdę dobra lektura. Początkowo możemy być odrobinę zdezorientowani, ponieważ poznajemy historię w jej trakcie, w momencie kiedy Lavinia zastępuje swoją siostrę bliźniaczkę w pewnym specyficznym zadaniu i poznaje hrabiego Leopolda. To właśnie Leopold pragnie tytułowej zemsty... czytaj dalej »

Polecam

"Pragnienie zemsty. Mistyfikacja" - jest to debiut autorki. Wg mnie bardzo udany. Ciekawa historia, niebanalne postacie. Magia, romans i intryga. "... Pomszczę twoją śmierć, ojcze — obiecał spokojnym głosem. — Ten, który do niej doprowadził, zapłaci za to najwyższą cenę. Zniszczę go tak, jak on zni... czytaj dalej »

Pragnienie zemsty

"Pragnienie zemsty. Mistyfikacja" to debiut Adriany Tomaszewskiej. Książka jest bardzo krótka i szybko się ją czyta. Leopold Bischof pragnie dotrzymać przysięgi którą, złożył na grobie ojca i pomścić jego śmierć. Jednak jego plany się komponują gdy na drodze staje mu jedną z bliźniaczek Schaffer... czytaj dalej »

Twoja Opinia
Opinie
@Wilczekczyta
@Wilczekczyta 2019-02-23
Przeczytane (2019-01-04)
Książka debiut Adriany Tomaszewskiej, która swoją drogą posiada cudną okładkę, opowiada o losach hrabiego Leopolda Bischofa i pewnej Lavinii Schaffer, która wcieliła się w odgrywaną przez jej siostrę rolę, aby szpiegować hrabiego i zdobywać cenne informacje dla swojego szefa. Na początku wszystko jest ładnie i pięknie, chociaż widocznie widać, że bohaterce trochę z początku ciężko się odnaleźć w nowej roli, ale za to później znakomicie udaje swoją siostrę oraz kochankę Leopolda. Nie będę się tutaj rozdrabniać na szczegóły, ale gdy para wyjeżdża w małą, ale za to pełną wrażeń podróż, akcja jakby nabiera cudownego tempa. Po kilku dniach trafiają do opustoszałego miejsca, w którym dzieje się n...
AB
@Ayla_Black 2019-04-01
Przeczytane (2019-04-24)
Miłość, intrygi i niezaspokojone pragnienie zemsty. Wszystko osadzone w świecie fantasy przedstawionym w naturalny, nie natrętny sposób. Książkę czyta się łatwo, szybko i przyjemnie. Autorka ma prosty, jednak przyjemny styl, co zasługuje na duży plus- nie zauważyłam powtórzeń i błędów stylistycznych. Jedyne, do czego można by się przyczepić to, to, że czasem ma się wrażenie, iż dana scena została ucięta. Jednak nie przeszkadza to w odbiorze całości, bardziej rodzi małe niedosytu, które skumulowane sprawiły, że moja ocena to 7 na 10. Książkę polecam, miło było się przy niej zrelaksować.
BO
@Booksmyhobby 2019-04-03
Przeczytane (2019-04-03)
serce
@ZaczytanaMalwa
@ZaczytanaMalwa 2019-03-24
Przeczytane (2019-03-24)
serce
AN
@Angel 2019-03-16
Przeczytane (2019-03-13)
serce
KL
@Klaudia.books 2019-02-21
Przeczytane (2019-02-14)
serce

twórcy strony

puchar
KL
@Klaudia.books dodana książka

Dzięki takim kanapowiczom jak ty, ta strona może się rozwijać.