Praktyczny przewodnik po konstelacjach rodzinnych

Joy Manné
Praktyczny przewodnik po konstelacjach rodzinnych
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

To szczególna książka. Jest długo oczekiwanym wprowadzeniem do spraw, które pokazują konstelacje rodzinne. I jest to niezwykle piękna i ogrzewająca duszę lektura - z zaskakującymi wskazówkami, jak nasze życie oraz nasze związki uczynić bogatszymi i bardziej spełnionymi. Dziękuję Ci za tę cudowną książkę. Jestem pewien, że znajdzie ona drogę do serc wielu czytelników.
Data wydania: 2008
ISBN: 978-83-928098-1-4, 9788392809814
Wydawnictwo: NEW DAWN
Stron: 80

Autor

Joy Manné Joy Manné Joy Manne to ceniona w Polsce i na świecie nauczycielka rozwoju osobistego, doktor psychologii buddyjskiej. Jej domeną są praca z oddechem oraz energią, inteligencja związków, szamanizm, dialog z głosem, a także metoda Ustawień Rodzinnych. Napisała ...

Pozostałe książki:

Terapia duszy Oddycham więc jestem Poznaj swój oddech a poznasz siebie Dialog z głosem Psychologia buddyjska w codziennym życiu
Wszystkie książki Joy Manné

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Praktyczny przewodnik po konstelacjach rodzinnych? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Praktyczny przewodnik po konstelacjach rodzinnych. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl