Prawo gospodarcze Unii Europejskiej

Jan Barcz
Prawo gospodarcze Unii Europejskiej
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Niniejszy tom podręcznika, podobnie jak drugie wydanie "Ustroju Unii Europejskiej", został opracowany już po wejściu w życie (w dniu 1 grudnia 2009 r.) Traktatu z Lizbony i tym samym w pełni uwzględnia reformy wprowadzone na mocy tego Traktatu.
Zespół autorski składa się z bez mała dwudziestu osób, wytrawnych znawców prawnych aspektów integracji europejskiej i doświadczonych ekspertów - praktyków. Większość rozdziałów napisana została przez młodszą generację badaczy, dysponujących jednak wiedzą na bardzo dobrym poziomie i dużym doświadczeniem dydaktycznym.
Prezentowany tom wykracza poza ramy "normalnego" podręcznika. Czytelnik otrzymuje bowiem usystematyzowany cykl pogłębionych studiów dotyczących poszczególnych dziedzin prawa gospodarczego Unii Europejskiej, które autorzy starali się napisać w sposób przejrzysty i dostępny. Szerszy zakres materiału dostosowany jest do nowych zadań i konieczności dysponowania pogłębioną, rzetelną wiedzą na temat prawa Unii, która jest konieczna dla osób zajmujących się tą problematyką w państwie członkowskim UE. Jest to tym istotniejsze, że w okresie ponad pięciu lat członkostwa Polska zgromadziła pokaźną i ważną praktykę i doświadczenie, uwzględnione w niniejszym podręczniku.
Data wydania: 2011
ISBN: 978-83-7627-058-6, 9788376270586
Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy EuroPrawo
Stron: 1208

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Prawo gospodarcze Unii Europejskiej nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Prawo gospodarcze Unii Europejskiej. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl