Prawo rodzinne i spadkowe kompleksowe przygotowanie dla studentów prawa

Olena Pianovska
Prawo rodzinne i spadkowe kompleksowe przygotowanie dla studentów prawa
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

PRAWO RODZINNE I SPADKOWE to drugi podręcznik z serii NOWY SYSTEM NAUKI PRAWA wraz z multimedialną płytą CD. W wyczerpujący sposób omówiono węzłowe zagadnienia prawa rodzinnego i spadkowego z odniesieniem do orzecznictwa sądowego oraz Konwencji międzynarodowych. Opracowanie zawiera stan prawny na maj 2010 r. PODRĘCZNIK ma na celu przygotowanie do egzaminów testowych i ustnych opisowych z prawa rodzinnego i spadkowego. Zawarto tu wyczerpujące omówienia z czytelnymi hasłami, podkreśleniami, wytłuszczeniami i dużą ilością wykresów oraz tabel. Po przerobieniu każdego zagadnienia można sprawdzić swoją wiedzę odpowiadając na pytania testowe i opisowe. Umożliwia to podjęcie decyzji, czy przejść już do nauki kolejnego zagadnienia, czy też należy raz jeszcze powtórzyć materiał. Na końcu każdego działu są kazusy, z którymi można spotkać się na egzaminie i które pozwalają postawić się w roli prawnika. Specyficzny format i rozkład książki sprawią, że czytelnik poczuje się jakby pracował na swoim osobistym laptopie. W każdym dziale użyto innej kolorystyki, co ułatwia i ożywia poruszanie się po książce. Podręcznik zawiera stan prawny na maj 2010 r.
ISBN: 978-83-62395-01-9, 9788362395019
Wydawnictwo: Academica

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Prawo rodzinne i spadkowe kompleksowe przygotowanie dla studentów prawa aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Prawo rodzinne i spadkowe kompleksowe przygotowanie dla studentów prawa. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl