Problemy podatkowe przedsiębiorców w 2006 r. - kierunki zmian

Bartłomiej Hejnar, Marta Dubec, Witold Modzelewski
Problemy podatkowe przedsiębiorców w 2006 r. - kierunki zmian
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Ksiązka stanowi kompendium wiedzy z zakresu najważniejszych z punktu widzenia Przedsiębiorcy podatków. Omawia w sposób kompleksowy najważniejsze zmiany jakie się dokonały i jakie nastąpią w systemie prawa podatkowego w 2006 roku i latach następnych. Zawiera omówienie podatków dochodowych, Ordynacji podatkowej oraz podatku od towarów i usług, jak również pozostałych zagadnień pośrednio związanymi ze stosowaniem prawa podatkowego w tym Kodeksu karnego skarbowego i po części podatku akcyzowego. Ksiązka ta jest pokłosiem działalności dydaktycznej i doradczej Instytutu Studiów Podatkowych, prowadzonej na przełomie roku 2005 i 2006. Większość zagadnień omówionych w tymże podręczniku była przedmiotem seminariów i wykładów prowadzonych przez pracowników i współpracowników Instytutu.
Data wydania: 2006
ISBN: 978-83-89496-61-4, 9788389496614
Wydawnictwo: Instytut Studiów Podatkowych

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Problemy podatkowe przedsiębiorców w 2006 r. - kierunki zmian nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Problemy podatkowe przedsiębiorców w 2006 r. - kierunki zmian. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl