Programowanie dla najmłodszych. W ruchu, z tabletem, przez zabawę

Urszula Wiejak
Programowanie dla najmłodszych. W ruchu, z tabletem, przez zabawę
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Przyszli inżynierowie i programiści na start! Programowanie to wspaniała, pełna przygód zabawa. Ty i Twoje dziecko możecie się o tym przekonać dzięki tej wyjątkowej książce. Została opracowana na bazie kilkuletnich doświadczeń zgromadzonych przez Akademię Komputerową Komputrilo podczas przedszkolnych warsztatów programowania. Książka jest przeznaczona dla dzieci w wieku 5 lat, ale znakomicie nadaje się również dla dzieci starszych, rozpoczynających przygodę informatyczną. Szczególny nacisk położono na przedstawienie trudnych zagadnień w sposób przystępny dla każdego dziecka oraz na naukę przez zabawę i w ruchu. *Proste, interesujące aplikacje *Efektywna nauka z tabletem *Wskazówki dla rodziców *Zagadnienia przydatne do zrozumienia różnych języków programowania *Rozwój myślenia analitycznego oraz kompetencji cyfrowych *Elementy matematyki *Nawiązania do podstawy programowej zajęć komputerowych i informatyki *Rozwiązanie każdego zadania Naukę programowania warto zacząć już w przedszkolu!  
Data wydania: 2019-07-01
ISBN: 978-83-283-5662-7, 9788328356627
Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza HELION
Stron: 176

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Programowanie dla najmłodszych. W ruchu, z tabletem, przez zabawę? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Programowanie dla najmłodszych. W ruchu, z tabletem, przez zabawę. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl