Programy pomocowe oraz dotacje UE dla przedsiębiorstw 2007-2013

Magdalena Kosewska-Kwaśny, Michał Gwizda, Magdalena Burnat - Mikosz
Programy pomocowe oraz dotacje UE dla przedsiębiorstw 2007-2013
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Od I kwartału br. przedsiębiorcy będą mogli składać pierwsze wnioski o wsparcie finansowe z nowej puli funduszy Unii Europejskiej. Łączna pomoc UE w latach 2007-2013 ma wynieść 67 mld euro. Dla wielu przedsiębiorców pozyskanie nowych środków to szansa na podniesienie rozwoju i konkurencyjności na rynku.
Publikacja udziela m.in. odpowiedzi na pytania: jak uzyskać dofinansowanie na zakup środków trwałych czy stosowanie nowych rozwiązań organizacyjnych? Co składa się na umowę o dofinansowanie projektu? Kiedy przedsiębiorca może skorzystać z odpisów podatkowych? Czy tytuł prawny do nieruchomości jest warunkiem uzyskania wsparcia finansowego? Jakie projekty szkoleniowe, doradcze objęte będą dotacją i pomocą unijną? Co powinno być zawarte w harmonogramie inwestycji? Jak prowadzić sprawozdawczość finansową dla zakończonych inwestycji? Jak dokumenty księgowe związane z realizacją projektu powinny być sporządzane?
Data wydania: 2008
ISBN: 978-83-7483-972-3, 9788374839723
Wydawnictwo: C.H.Beck

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Programy pomocowe oraz dotacje UE dla przedsiębiorstw 2007-2013? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Programy pomocowe oraz dotacje UE dla przedsiębiorstw 2007-2013. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe