Projektowanie sieci metodą Top-Down

Priscilla Oppenheimer
Projektowanie sieci metodą Top-Down
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Projektowanie sieci metodą Top-Down jest praktycznym i wyczerpującym przewodnikiem po projektowaniu niezawodnych, bezpiecznych i łatwych w obsłudze sieci przedsiębiorstwa. Wykorzystując ilustracje i rzeczywiste przykłady uczy systematycznej metody projektowania sieci, która może być zastosowana do kampusowych sieci LAN, sieci zdalnego dostępu, łącz WAN i dużych intersieci. Nauczysz się analizować wymagania biznesowe i techniczne, badać strumienie ruchu i wymagania QoS oraz wybierać protokoły i technologie w oparciu o cele związane z wydajnością. Zrozumiesz również jak wpływają na wydajność sieci czynniki, takie jak: zdolność przepustowa, wykorzystanie, dokładność, sprawność, opóźnienia i fluktuacje. Podręcznik obejmuje nowe i zaktualizowane materiały dotyczące sieci bezprzewodowych, wirtualnych sieci prywatnych (VPN), bezpieczeństwa sieciowego, nadmiarowości sieci, modułowości projektów sieci, adresowania prywatnego dla IPv4 i IPv6, nowych narzędzi projektowania i zarządzania sieciami, opcji skalowalności Ethernetu (włączając Ethernet 10Gb/s, Metro Ethernet i Ethernet dalekiego zasięgu) oraz sieci przenoszących ruch głosu i danych.
Data wydania: 2007
ISBN: 978-83-01-15018-1, 9788301150181
Wydawnictwo: Naukowe PWN
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Projektowanie sieci metodą Top-Down nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Projektowanie sieci metodą Top-Down. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl