Promocja gminy, miasta i regionu w kontekście integracji europejskiej

Mieczysław Bąk
Promocja gminy, miasta i regionu w kontekście integracji europejskiej
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Inwestycje zagraniczne to temat wciąż nowy i modny w Polsce. Zajmują się nim politycy, animatorzy życia gospodarczego i dziennikarze. Powstały Regionalne Centra Obsługi Inwestora, utworzono Specjalne Strefy Ekonomiczne. W urzędach powiatów, miast i gmin powołano zespoły zajmujące się pozyskiwaniem i obsługą inwestorów. Jesteśmy świadkami napływu bezpośrednich inwestycji zagranicznych do Polski, zwłaszcza w roku 2005. Ich źródłem są nie tylko kraje członkowskie Unii Europejskiej, lecz również USA, Korea Południowa, Chiny, Kanada, Rosja, Japonia i Republika Południowej Afryki. Inwestycje zagraniczne przyczyniają się do modernizacji i restrukturyzacji przemysłu oraz rozwoju najbardziej zaawansowanych technologicznie dziedzin gospodarki. Niniejszą publikację adresujemy głównie do osób zajmujących się promocją gmin, miast i regionów, posiadających predyspozycje do realizacji trudnych działań promocyjnych oraz obsługi inwestorów. Omówiono w niej metody przygotowywania ofert inwestycyjnych i techniki obsługi inwestorów, które sprawdzone zostały w praktyce krajowej i zagranicznej. Zdecydowana większość z nich może być z powodzeniem stosowana w każdej jednostce samorządowej. Materiał opracowany został w oparciu o wiedzę i praktyczne doświadczenie osób zajmujących się od 1990 roku obsługą inwestorów krajowych i zagranicznych.
Data wydania: 2006
ISBN: 978-83-88904-73-8, 9788388904738
Wydawnictwo: Twigger S.A.

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Promocja gminy, miasta i regionu w kontekście integracji europejskiej aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Promocja gminy, miasta i regionu w kontekście integracji europejskiej. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl