Promocja. Reklama i public relations w małej firmie

Marcin Pietraszek
Książka Promocja. Reklama i public relations w małej firmie
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Wypromuj się albo zgiń!Na początku napiszmy to bardzo wyraźnie, dużymi literami: MAŁA FIRMA MUSI SIĘ PROMOWAĆ! - jeśli kiedyś chce być dużą firmą, jeśli ma pomnażać zyski, jeśli w ogóle zamierza przetrwać na rynku. Wyjątek jest jeden: gdy firma ma tylko jednego, pewnego odbiorcę swoich towarów czy usług i nie chce szukać kolejnych. W każdej innej sytuacji jest to konieczne. Jednak promowanie małej firmy, jeśli ma być skuteczną inwestycją, nie zaś niepotrzebnym kosztem, powinno przebiegać nieco inaczej niż promowanie dużej korporacji.Marcin Pietraszek wie, o czym pisze, ponieważ sam prowadzi firmę, która świadczy usługi z zakresu public relations małym przedsiębiorstwom. Postanowił podzielić się swoją wiedzą, bo, jak słusznie zauważył, na rynku jest wiele poradników z dziedziny marketingu i promocji, tyle że skierowanych do firm przynajmniej średnich, które mają budżety, sztaby ludzi, rozmach i zasięg. Brakuje porad dla kogoś takiego jak Ty - właściciela niewielkiego biznesu, który sam zajmuje się jego promowaniem albo w pełni nadzoruje ten proces.Z tej pełnej konkretów książki dowiesz się m.in.:* jakie mity krążą wokół promocji niewielkich firm,* co robić, a co sobie odpuścić,* jak promować firmę tradycyjną, a jak e-biznes.Przekonasz się także, że stare metody nadal działają, a nowe można wspaniale zaprząc do pracy na Twoją rzecz.A wszystko to z turbodoładowaniem efektu synergiiMarcin Pietraszek - właściciel agencji public relations Empemedia, skoncentrowanej na promocji małych i średnich firm. Za cel stawia sobie wspieranie rozwoju małych firm. Jest autorem książek Sprytny biznes. Załóż i rozwijaj małą firmę w Polsce (Onepress, 2011) oraz Twój pierwszy pracownik. Zatrudniaj w małej firmie w Polsce (Onepress, 2012).
ISBN: 978-83-246-8336-9, 9788324683369
Wydawnictwo: Onepress
Stron: 168
dodana przez: chudini0505

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Promocja. Reklama i public relations w małej firmie? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Co czytać po książce “Promocja. Reklama i public relations w małej firmie”- Marcin Pietraszek

Twój pierwszy pracownik Zatrudniaj w małej firmie w Polsce
Twój pierwszy pracownik Zat... Marcin Pietraszek
Nowoczesne metody zarządzania są nie tylko dla dużych firm! ...
Sprytny biznes
Sprytny biznes Marcin Pietraszek
Początkujący przedsiębiorco! Skoro sięgasz po tę książkę, pe...
Czas to pieniądz. Jak oszczędzać czas i pieniądze?
Czas to pieniądz. Jak oszcz... Marcin Pietraszek
Czy Twoja doba także jest za krótka? Noce spędzane nad niedo...
Jak pokochać siebie? - ebook
Jak pokochać siebie? - ebook Marcin Pietraszek
Poznaj sekret, jak skutecznie rozwiązywać problemy i osiągać...
Brak złudzeń
Brak złudzeń Marcin Pietraszek
{}8.5/10
Zygmunt jest doświadczonym psychoterapeutą zmuszonym do zako...

Cytaty z książki

O nie! Książka Promocja. Reklama i public relations w małej firmie. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe