Prywatyzacja, restrukturyzacja i konkurencyjność polskich przedsiębiorstw

Stefan Krajewski
Książka Prywatyzacja, restrukturyzacja i konkurencyjność polskich przedsiębiorstw
Książka Prywatyzacja, restrukturyzacja i konkurencyjność polskich przedsiębiorstw
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Prywatyzacja, restrukturyzacja i konkurencyjność były i są najważniejszymi wyzwaniami, jakie pojawiły się przed polskimi przedsiębiorstwami w okresie transformacji. Dlatego właśnie tym zagadnieniom Autor poświęcił kolejne części książki. Każdą z nich charakteryzuje kompleksowość analizy, prezentowanie problemów zarówno w skali mikro-, jak i makroekonomicznej oraz interdyscyplinarność ujęcia. Główne wątki rozważań dotyczą m.in.: przyczyn i przebiegu prywatyzacji w Polsce i na świecie, ocen dotyczących przebiegu prywatyzacji w Polsce, klasyfikacji restrukturyzacji oraz jej przebiegu i efektów, determinant konkurencyjności, instytucjonalnych, społecznych i etycznych aspektów konkurencyjności.
Data wydania: 2009
ISBN: 978-83-208-1811-6, 9788320818116
Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Prywatyzacja, restrukturyzacja i konkurencyjność polskich przedsiębiorstw? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Prywatyzacja, restrukturyzacja i konkurencyjność polskich przedsiębiorstw. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe