Przewodnik po światowej ekonomii

Randy Charles Epping
Przewodnik po światowej ekonomii
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

GLOBALIZACJA - luka w dochodach pomiędzy bogatymi i biednymi-wojny handlowe- Nowa Ekonomia. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, biegłość ekonomiczna staje się niezbędną dla każdego, kto pragnie rozumieć otaczającą go rzeczywistość. To sprawia, że właśnie "Przewodnik" R. Ch. Eppinga okazuje się być w takich razach niezastąpioną lekturą. WYDANIE POPRAWIONE I UAKTUALNIONE. Odpowiada na pytania w rodzaju: Co oznacza WTO? Czym jest opcja akcji? W jaki sposób handel elektroniczny jest czymś więcej niż tylko dogodną formą zakupów? Jak wprowadzenie euro na rynek wpłynie na dolar amerykański? Jakie są konsekwencje bojkotowania lub kupowania produktów Trzeciego Świata? Jak Internet może pomóc inwestorom śledzić rynki zagraniczne? TEN PRZYJAZNY DLA CZYTELNIKA PORADNIK wyjaśnia także pojęcia takie jak: wolny handel, konta w bankach szwajcarskich, dochód krajowy brutto na głowę mieszkańca, G7/G8 oraz wiele innych. Podaje najnowsze informacje o wszystkim, co trzeba wiedzieć, aby rozumieć wszechogarniający nas świat Nowej Ekonomii. Napisany został głównie z myślą o uczącej się młodzieży. Randy Charles Epping, obywatel amerykański mieszkający na stale w Szwajcarii, od wielu lat pracuje w świecie międzynarodowych finansów, zajmując kierownicze stanowiska w europejskich i amerykańskich bankach inwestycyjnych w Londynie, Genewie i Zurychu. Uzyskał tytuł doktora w dziedzinie stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Yale, a ponadto na paryskiej Sorbonie. Obecnie jest dyrektorem IFS Project Management AG, międzynarodowej firmy konsultingowej z siedzibą w Zurychu.
ISBN: 978-83-88931-12-3, 9788388931123
Wydawnictwo: Studio Emka
Kategoria: Ekonomia

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Przewodnik po światowej ekonomii? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Przewodnik po światowej ekonomii. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl