Opinia na temat książki Przyjdzie pogoda na miłość

@Czerwonowlosa_czyta @Czerwonowlosa_czyta · 2021-04-01 14:34:59
Przeczytane
❗❗ RECENZJA❗❗

Tytuł: Przyjdzie pogoda na miłość
Autor: Wioletta Piasecka
Wydawnictwo Szara Godzina


Historia przedstawia losy trzech przyjaciółek- Joanny, Magdaleny i Zuzanny. Każda z nich prowadzi odmienny tryb życia, jednak dziewczyny wzajemnie się wspierają.

Joanna mieszka z ojcem, który nie traktuje swojej córki z miłością. Matka opuściła ją po porodzie. Joanna jest w związku z Markiem od 5 lat. Chłopak jest synem właścicieli sieci delikatesów. Dziewczyna idąc na spotkanie z Markiem oczekuje, aby ten jej się oświadczył. Chłopak niespodziewanie rezygnuje z związku z Joanną ze względu na zasady panujące w jego bogatej rodzinie. Joanna nie spełnia odpowiednich kryteriów według rodziców Marka. Niestety chłopak całkowicie podporządkowuje się ich woli. To właśnie jego rodzice decydują, kogo Marek ma poślubić. Gdyby tego było mało Joanna ma problemy ze znalezieniem pracy i zostaje wygnana z domu przez swojego ojca. Dziewczyna zazdrości swojej przyjaciółce Magdzie innego życia. Czy aby na pewno takie jest? Czy Marek będzie szczęśliwy u boku innej kobiety, której praktycznie nie zna? Jak Joanna poradzi sobie z problemami i gdzie teraz zamieszka?

Magdalena żyje w domu pełnym miłości i zrozumienia. To u niej Joanna znajduje schronienie. Magdalena mieszka z rodzicami i swoim chłopakiem Karolem. Kiedy wybranek Magdy dowiaduje się o ciąży ukochanej, szybko decyduje się na ślub z nią. Niestety radość pary nie trwa długo, gdyż u Magdaleny zostaje wykryty rak piersi. Lekarz zaleca przerwanie ciąży, operację oraz chemioterapię. Czy dziewczyna przetrwa przykre i ciężkie chwile? Czy przerwie ciążę aby ratować własne życie? Czy zdecyduje się urodzić dziecko pomimo choroby?

Zuzanna to dziewczyna, która marzy o tym, aby zostać modelką. Kiedy Zuza osiąga swój cel, niespodziewanie zostaje uwikłana w seksaferę polityczną. Kto stoi za tą podłą intrygą i jaki ma w tym cel?

Każda z przyjaciółek musi zmierzyć się z przeciwnościami losu i podjąć bardzo trudne, odpowiedzialne decyzje. Czy ich przyjaźń przetrwa tak poważną próbę?

Ta książka dostarcza ogromnej dawki emocji. Relacje jakie łączą trzy przyjaciółki są niesamowite. O takiej przyjaźni marzy każdy. Książka bardzo mnie wciągnęła. W trakcie jej czytania były momenty, gdzie nie raz uroniłam łzę, ale zdarzały się też takie gdzie głośno się śmiałam. Zakończenie tej historii mnie niesamowicie zaskoczyło. W pełni zgadzam się ze stwierdzeniem Agnieszki Lis, że jest to emocjonalny rollercoaster.

,,Przyjdzie pogoda na miłość” zawiera bardzo wiele cennych życiowych prawd. Podoba mi się ciekawy sposób przedstawienia relacji międzyludzkich oraz dwie odsłony miłości- zarówno tej dobrej, jak i tej złej. Ta historia pomaga czytelnikowi uwierzyć w siebie. Mam ogromną nadzieję, że pojawi się kontynuacja tej historii, ponieważ losy przyjaciółek mnie pochłonęły. Polecam zapoznanie się z tą historią. Mi się bardzo podobała. Za egzemplarz dziękuję wydawnictwu Szara Godzina❤.

Ocena:
Przyjdzie pogoda na miłość
Przyjdzie pogoda na miłość
Wioletta Piasecka
8.8/10
Cykl: Przyjdzie pogoda na miłość, tom 1
Pełna emocji historia trzech przyjaciółek, z których marzeń zadrwił los. Młode kobiety zderzają się z brutalnością dorosłego życia. Czy odnajdą w sobie siłę, by podnieść się po bolesnym upadku? Czy p...
Komentarze

Pozostałe opinie

To piękna książka, z którą miło spędziłam czas.

Czytając tę książkę trzeba być przygotowanym na liczne wzruszenia oraz łzy w oczach. Książkę czyta się przyjemnie, jest bogata w różne emocje począwszy od tych negatywnych, a skończywszy na tych pozy...

"Nie wymażę niczego z mojego życia. Każda rzecz, każda najmniejsza rzecz doprowadziła mnie do tego, kim jestem teraz. Rzeczy piękne nauczyły mnie kochać życie. Rzeczy złe nauczyły mnie, jak żyć" ...

O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl