Przyroda i podróże oczami mistrzów fotografii

Andy Steel
Przyroda i podróże oczami mistrzów fotografii
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Album łączy praktyczne rady z oszałamiającymi fotografiami i osobistymi wskazówkami największych mistrzów. Prezentuje spojrzenie na świat przez celownik aparatu fotograficznego w wykonaniu największych specjalistów od fotografii podróżniczej i przyrodniczej. Temat jest, być może, dobrze znany, ale zapierające dech w piersiach zdjęcia, zamieszczone w tej książce, to piękny przykład tego, jak natura potrafi nas zaskakiwać i zachwycać. Zdjęcia przedstawiają wszelkie możliwe aspekty tych dwóch popularnych dziedzin fotografii: wiejskie i miejskie scenerie, krajobraz i makrofotografię, góry i fotografię podwodną, dzikie ostępy i przygodę. Pokazuje, jak zawodowcy radzą sobie z codziennymi wyzwaniami w ich pracy, opisując rozwój artystyczny i cele dziesięciu autorów. Błyskotliwy wywiad przekazuje ich doświadczenia i ukazuje przyczyny, które stały za życiowym wyborem, którego dokonali. Jak zauważył Chris Caldicott - jeden z współautorów - "Eklektyczna różnorodność egzotycznych krajobrazów, ludzi, architektury, zwierząt i detali to niewyczerpane źródło inspiracji...". Niniejsza książka jest tego dowodem.
ISBN: 978-83-7596-068-6, 9788375960686
Wydawnictwo: National Geographic

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Przyroda i podróże oczami mistrzów fotografii aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Przyroda i podróże oczami mistrzów fotografii. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl