Psiakość!

Alejandro Palomas
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Psiakość!
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Powieść Palomasa nawiązuje do wydanej w 2017 roku książki O matko!, ale tworzy odrębną całość. We właściwy sobie, dowcipny i wzruszający, sposób autor opowiada o perypetiach barcelońskiej rodziny, którą tworzą Fer, jego matka Amalia i dwie siostry, Sylvia i Emma. Akcja rozgrywa się w ciągu zaledwie jednej nocy. Osią wydarzeń jest wypadek, jakiemu uległ pies Fera o imieniu R. Zrozpaczony bohater czeka na wiadomość, czy pies przeżyje. Ze wsparciem przybywają mama Fera i jego siostry. Jak to jednak w rodzinie bywa, każde takie spotkanie jest zarzewiem szczerych rozmów, w których bohaterowie nie zawsze nad sobą panują, bolesnych podsumowań i wiwisekcji, zaskakujących odkryć i zdradzanych tajemnic. Tej nocy wiele sekretów wyjdzie na jaw… Następnego ranka każdy z członków rodziny spojrzy na świat innymi oczami.
Data wydania: 2018-08-01
ISBN: 978-83-280-5403-5, 9788328054035
Wydawnictwo: W.A.B.
Stron: 384

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Psiakość!? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@Brzezinkowa
2020-06-20
6 /10
Przeczytane


Psiakość! Alejandro Palomas. Dziękuję za możliwość przeczytania tej książki w ramach #booktour @imaginationcornerpl 🌷Książka, która pokazuje jak wiele znaczą dla nas psi przyjaciele. Jak potrafią dopasować się do nas. Rozumieją nas zawsze i wiedzą czego w danym momencie potrzebujemy. Myślałam, że będzie to książka, kolorowa, o historii psa i człowieka. Okazuje się, że owszem, ale cała akcja dzieje się niemalże w jednym miejscu. Poprzez jedno zdarzenie poznajemy losy rodziny mieszkającej w Hiszpanii. Poznajemy jej członków i widzimy jak niedopowiedzenia rzutują na ich decyzje i zachowania. Najlepszą bohaterką jest dla mnie Babcia 💙Mimo znaczącego tytułu to jednak ludzie są tutaj rozpracowywani 🙃. Książka jak dla mnie ma czasem zbyt dużo opisów i historii, które niekoniecznie mają związek z całą fabułą. Myślę, że to może być też bardzo fajna książka dla młodzieży, która ma szansę poznać różne punkty widzenia i sztukę kompromisów.

| link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Psiakość!. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl