Psychoanaliza dla każdego. Oryginalny kurs na przykładach z życia Charlotte

Anne Soulier
Psychoanaliza dla każdego. Oryginalny kurs na przykładach z życia Charlotte
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Libido i jego stadia * Problemy wieku dziecięcego *Moczenie nocne *Kłamstwa * Ambiwalencja stosunków między rodzeństwem * Zazdrość *Ekspresja podświadomości *Id i superego * Świadomość i podświadomość *Mechanizmy obronne *Stereotypy na temat psychoanalizy *Terapia psychoanalityczna *Kulisy podświadomości *Kompleks Edypa *Nerwice *Agresja i przemoc *Wstyd *Sekretne marzenia

Psychoanaliza posługuje się własnym językiem. Żargon ten składa się z licznych terminów zorganizowanych na zasadzie wzajemnych powiązań. Autorka wyjaśnia poszczególne pojęcia w sposób prosty, umożliwiający każdemu czytelnikowi wstęp do psychoanalizy.
Charlotte, bohaterka tej książeczki, stale nam towarzyszy, ilustrując działanie ludzkiej psychiki prostymi przykładami z własnego życia. Życie Charlotte, współczesnej młodej kobiety, daje mnóstwo sposobności do psychoanalizy.
ISBN: 978-83-7404-466-0, 9788374044660
Wydawnictwo: KDC

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Psychoanaliza dla każdego. Oryginalny kurs na przykładach z życia Charlotte? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Psychoanaliza dla każdego. Oryginalny kurs na przykładach z życia Charlotte. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe