Psychologia dla dzieci i nastolatków. Część 2. Poznaj innych. 40 fascynujących eksperymentów

Jonni Kincher
Psychologia dla dzieci i nastolatków. Część 2. Poznaj innych. 40 fascynujących eksperymentów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Czy ludzie częściej kierują się logiką, czy emocjami? W jaki sposób ludzie wyrabiają sobie opinię? Czy mężczyźni i kobiety inaczej postrzegają świat? Czy jesteśmy w stanie kształtować zachowanie innych osób? Czy więcej między nami podobieństw, czy różnic? Jeśli ciekawią cię inni ludzie ? twoi przyjaciele, rodzina, koledzy ze szkoły, ale także nieznajomi ? na pewno spodoba ci się ta książka pełna fascynujących eksperymentów, dzięki którym dowiesz się, czemu ludzie wokół ciebie zachowują się tak, a nie inaczej. Wkrótce staniesz się bacznym obserwatorem ludzkiej natury. Doświadczenia opisane w niniejszej książce są oparte na podstawach naukowych, ale przypominają zabawy. Dokładne instrukcje pozwolą ci na łatwe wykonywanie poszczególnych eksperymentów, działy ?Kontynuuj badania? pogłębią twoją wiedzę, a sekcje ?Czemu ma to dla ciebie znaczenie?? odniosą kolejne doświadczenia do twojego codziennego życia. 30 stron przeznaczonych do kserowania zapewni ci mnóstwo interesujących materiałów do wykorzystania w domu i w szkole. Z czasem odkryjesz, że im więcej uczysz się o innych, tym lepiej poznajesz siebie! Ď Praktyczna, pomysłowa książka pełna ćwiczeń do samodzielnego wykonania. Ď Napisana przez pedagoga, oparta na rzetelnej wiedzy psychologicznej, sprawdzona w szkole Ď Polecana nauczycielom, rodzicom i psychologom
Data wydania: 2006
ISBN: 978-83-60215-30-2, 9788360215302
Wydawnictwo: K. E. Liber

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Psychologia dla dzieci i nastolatków. Część 2. Poznaj innych. 40 fascynujących eksperymentów aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Psychologia dla dzieci i nastolatków. Część 2. Poznaj innych. 40 fascynujących eksperymentów. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl