Psychologia w rekreacji i turystyce

Jacek Gracz
Psychologia w rekreacji i turystyce
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Podręcznik Psychologia w rekreacji i turystyce przeznaczony jest dla studentów kierunków turystyka i rekreacja, lecz skorzystają z niego także praktycy i teoretycy turystyki. Praca, rekreacja i aktywność turystyczna człowieka to aktualnie jeden z bardziej dynamicznie rozwijających się obszarów praktyki społecznej, wymagającej niewątpliwie pogłębionej refleksji psychologicznej. Przydatność wiedzy psychologicznej w odniesieniu do aktywności rekreacyjno-turystycznej człowieka, dotyczy zarówno jej aspektów podmiotowych - wybranych procesów i właściwości psychicznych jednostki, jak i uwarunkowań sytuacyjno-środowiskowych, tworzących naturalną przestrzeń społeczną, która determinuje wybór i sposób realizacji różnorodnych form rekreacji ruchowej i turystyki. (ze wstępu)
Data wydania: 2001
ISBN: 978-83-86336-90-6, 9788386336906
Wydawnictwo: Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Psychologia w rekreacji i turystyce? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Psychologia w rekreacji i turystyce. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl