Opinia na temat książki Rany kamieni

KI
@kinga2761 · 2014-01-04 15:10:41
Książkę pochłonęłam w jedną noc, bo zżerała mnie ciekawość jak to się skończy, o co chodzi etc. Za to duży plus oczywiście. Jednak w poprzednich książkach Beckett przyzwyczaił mnie do tego, że ciągle coś się dzieje, tutaj było troszkę nudno, niestety. Długo trzeba czekać, aż zacznie się dziać coś naprawdę ciekawego. Trochę szkoda, że to nie książka o doktorze Hunterze, bo uwielbiam gościa, ale z drugiej strony może to i lepiej, bo o ile trzy pierwsze książki z nim były świetne, to czwarta była już bardzo średnia. Do nowego bohatera szybko się przyzwyczaiłam i go polubiłam. Ogólnie Rany Kamieni czyta się bardzo przyjemnie, ale w kwestii samej fabuły nie ma fajerwerków.
Ocena @kinga2761:
serce  3 Polubienia
← polub, jeżeli spodobała Ci się ta opinia
Książka Rany kamieni
Rany kamieni 8.2 /10
autor: Simon Beckett
Rany kamieni - tu wszystko jest inne: bohater, sceneria, tylko Beckett jest taki sam: Mistrz wyrafin...
Komentarze

Pozostałe opinie

Przyjemny, lekki i odrobinę rozczarowujący kryminał. Rozkręca się bardzo powoli i rozwiązanie jest bardzo oczywiste. Liczyłem na coś więcej po autorze Chemii śmierci ale z drugiej strony narracja była...

@temptershell @temptershell

Jestem dość rozczarowana. Mimo tego, że dobrze się czyta to napięcia brak. W dodatku możemy łatwo się domyśleć przebiegu wydarzeń.

@Jjolka @Jjolka

Czytając większość opinii o tej książce można się do niej uprzedzić i po prostu nie przeczytać: bo to nie Hunter, bo to nie "Chemia śmierci", bo to nie ten sam Beckett... i moim zdaniem, to byłby błąd...

@Soshy @Soshy

Moja recenzja na stronie: http://www.ksiazkowyswiat.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=281:simon-beckett-rany-kamieni&catid=13&Itemid=110

@Martynka86 @Martynka86

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się

Co słychać?

"Powiedz tak!" - nowy patronat serwisu nakanapie.pl
"Powiedz tak!" - nowy patronat serwisu nakanapie.pl
#patronat, #premiera
10 lipca miała miejsce premiera naszego kolejnego patronatu - książki "Powiedz tak!" Nie możemy się doczekać Waszych recenzji.
Mężczyzna bez winy i wstydu - wywiad z Wojciechem Kruczyńskim i Krystyną Romanowską
Mężczyzna bez winy i wstydu - wywiad z Wojciechem Kruczyńskim i Krystyną Romanowską
#wywiad
"Mężczyzna bez winy i wstydu" to książka, w której autorzy podjęli próbę rozłożenia na czynniki pierwsze społeczno-socjologicznego fenomenu "fajnego faceta XXI wieku". Czy im się to udało? Przekonajcie się sami czytając wywiad i książkę. Na naszej kanapie zasiedli tym razem Krystyna Romanowska i Wojciech Kruczyński. 
"Ostra jazda" - wywiad z Ryszardem Ćwirlejem
"Ostra jazda" - wywiad z Ryszardem Ćwirlejem
#wywiad
Raptem kilka tygodni po ostatnim wywiadzie mamy przyjemność ponownie gościć na naszej kanapie Ryszarda Ćwirleja. Tym razem okazją do rozmowy jest najnowsza powieść autora - "Ostra jazda"