Repetytorium z matematyki dla uczniów szkół średnich i kandydatów na studia

Danuta Zakrzewska
Książka Repetytorium z matematyki dla uczniów szkół średnich i kandydatów na studia
Książka Repetytorium z matematyki dla uczniów szkół średnich i kandydatów na studia
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Jest to doskonała książka pomocnicza, przeznaczona dla uczniów szkół średnich i osób pragnących samodzielnie uzupełnić wiedzę z matematyki w zakresie szkoły średniej. W bardzo przystępny sposób uczy , jak rozwiązywać zadania szkolne i egzaminacyjne. Obok podstawowych informacji teoretycznych zawarto 500 szczegółowo rozwiązanych przykładów opatrzonych komentzrzami, przktycznymi uwagami. Towarzyszy temu 1000 zadań do samodzielnego rozwiązania. Niemal do każdego z nich podano odpowiedzi a często także wskazówki. Książkę podzielonona 7 części są to:*algebra*trygonom,etria*granica i pochodna*planimetria*wektory i geometria analityczna*stereometria*kombinatoryka i prawdopodobieństwo.
Data wydania: 2000
ISBN: 978-83-7195-117-6, 9788371951176
Wydawnictwo: Wydawnictwo Szkolne PWN

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Repetytorium z matematyki dla uczniów szkół średnich i kandydatów na studia aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Repetytorium z matematyki dla uczniów szkół średnich i kandydatów na studia. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}