Restrukturyzacja procesów gospodarczych : reengineering - teoria i praktyka

Ireneusz Durlik
Restrukturyzacja procesów gospodarczych : reengineering - teoria i praktyka
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Reengineering- koncepcja powstała na początku tego dziesięciolecia w umysłach amerykańskich naukowców miała być receptą na pokonanie Japonii i \"Wschodnich Tygrysów\" oraz wydobycie przedsiębiorstw z recesji. Generalnie propagowała radykalne przeprojektowanie biznesu, przejście od struktur funkcjonalnych do procesowych z zastosowaniem nowoczesnych technologii, zbudowanie na starych fundamentach zupełnie nowego przedsiębiorstwa dostosowanego do aktualnych potrzeb klienta i wymagań rynku. Metoda ta jednak nie okazała się panaceum, ale tam gdzie była możliwa do zastosowania i dobrze zrozumiano jej istotę- przyniosła zaskakujące rezultaty niejednokrotnie kilkukrotnego wzrostu. Podmiotowe traktowanie pracowników, uzyskanie przyzwolenia społecznego na dokonanie zmian, szerokie uczestnictwo całej załogi w ich realizacji- to główne warunki powodzenia.Czytelnik tej książki znajdzie dużo wskazówek i procedur, które okażą się pomocne przy dokonywaniu radykalnej poprawy funkcjonowania wielu organizacji. Zachęci również menedżerów do odważnego wejścia na drogę restrukturyzacji i pozwoli na lepsze wykorzystanie istniejącej już w wielu firmach nowoczesnej techniki informatycznej.
ISBN: 978-83-85428-33-6, 9788385428336
Wydawnictwo: PLACET

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Restrukturyzacja procesów gospodarczych : reengineering - teoria i praktyka? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Restrukturyzacja procesów gospodarczych : reengineering - teoria i praktyka. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl