Rodzynki studenckie, czyli co się wykłada na wykładach. eBook

Mariusz Kędziora
Książka Rodzynki studenckie, czyli co się wykłada na wykładach. eBook
Książka Rodzynki studenckie, czyli co się wykłada na wykładach. eBook
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Tu nie ma myślenia. Tu się studiuje! "Wykład to przenoszenie wiadomości z notatek wykładowcy do notatek ucznia z pominięciem mózgów ich obu" Pokolenia uczniówTo książka cenna niczym harwardzki indeks. Zmieniająca postrzeganie tak, jak grafik zajęć zmienia plany na wieczór. A jej wartość na kształt wagi dziennika lekcyjnego jest bardzo znacząca. To pozycja obowiązkowa w każdym plecaku, torebce, na każdym biurku, a nawet we wszystkich dziekanatach i sekretariatach świata. Lektura dedykowana studentom, uczniom, nauczycielom, wykładowcom i tym, którzy z łezką w oku wspominają chwile nieskrępowanej radości podczas własnej nauki.Antologia złotych, srebrnych i platynowych myśli wykładowców największych i najzabawniejszych polskich uczelni, zebranych podczas ćwiczeń, laborek, wykładów, egzaminów czy korzystania z pomieszczeń użytku publicznego.Uw...
Data wydania: 2010
ISBN: 978-83-246-2666-3, 9788324626663
Wydawnictwo: Onepress

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Rodzynki studenckie, czyli co się wykłada na wykładach. eBook? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
✍️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się