Opinia na temat książki Romeo i Julia

@Deline @Deline · 2010-01-22 11:43:25
Nie przypadła mi do gustu. Ta miłość od pierwszego wejrzenia... Tak silna, dla której bohaterowie gotowi byli zrobić wszystko. To tak bardzo wyimaginowane, że aż przerażające. No ale, dramat został napisany po to, aby go oglądać jako sztukę, a nie żeby czytać jako książkę i to właśnie wszystko zmienia. Dlatego daję 4.
Ocena @Deline:
serce
← polub, jeżeli spodobała Ci się ta opinia
Książka Romeo i Julia
Romeo i Julia 7.9 /10 Seria prezentuje najwybitniejsze utwory literatury powszechnej. Wybór, jakiego dokonaliśmy, przypomn...
Komentarze

Pozostałe opinie

Przepiękna książka. Czytałam dwa razy i za każdym razem miałam nadzieję, że jednak przeżyją :)

@April @April

a moim zdaniem piękna i wzruszająca historia.

@Landeroska @Landeroska

Ciężko się czyta.

@kasiulek1118 @kasiulek1118

Szkolna lektura, która ani mnie nie pociągnęła, ani nie zanudziła. Ciężki język jest jej minusem :< (przynajmniej moje wydanie książki takie było). Dodatkowo forma dramatu - niewygodna do czytania.

@Avenix @Avenix

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się

Co słychać?

"Powiedz tak!" - nowy patronat serwisu nakanapie.pl
"Powiedz tak!" - nowy patronat serwisu nakanapie.pl
#patronat, #premiera
10 lipca miała miejsce premiera naszego kolejnego patronatu - książki "Powiedz tak!" Nie możemy się doczekać Waszych recenzji.
Mężczyzna bez winy i wstydu - wywiad z Wojciechem Kruczyńskim i Krystyną Romanowską
Mężczyzna bez winy i wstydu - wywiad z Wojciechem Kruczyńskim i Krystyną Romanowską
#wywiad
"Mężczyzna bez winy i wstydu" to książka, w której autorzy podjęli próbę rozłożenia na czynniki pierwsze społeczno-socjologicznego fenomenu "fajnego faceta XXI wieku". Czy im się to udało? Przekonajcie się sami czytając wywiad i książkę. Na naszej kanapie zasiedli tym razem Krystyna Romanowska i Wojciech Kruczyński. 
"Ostra jazda" - wywiad z Ryszardem Ćwirlejem
"Ostra jazda" - wywiad z Ryszardem Ćwirlejem
#wywiad
Raptem kilka tygodni po ostatnim wywiadzie mamy przyjemność ponownie gościć na naszej kanapie Ryszarda Ćwirleja. Tym razem okazją do rozmowy jest najnowsza powieść autora - "Ostra jazda"