Rosyjska elita polityczna o Unii Europejskiej (tradycja i współczesność)

Jarosław Ćwiek Karpowicz
Rosyjska elita polityczna o Unii Europejskiej (tradycja i współczesność)
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Tematyka pracy związana jest z jednym z najbardziej interesujących, ale zarazem złożonych współczesnych problemów jakim są niewątpliwie stosunki Rosji z Unią Europejską Prawidłowe podejście do tego zagadnienia wymaga wiedzy nie tylko na temat aktualnych relacji jakie zachodzą między Rosją a UE. ale także uwarunkowań historycznych, które w przypadku pozycji Rosji wobec Europy są niezbędne dla możliwości budowy adekwatnych hipotez badawczych (...) Praca J Ćwiek-Karpowicza jest napisana w oparciu o solidnie przygotowaną bazę źródłowa, a także samodzielne przemyślenia autora. Stara się w sposób obiektywny spojrzeć na stan stosunków Rosji z UE. Efektem tych zabiegów jest przejrzystość, konkretność formułowanych tez oraz precyzowanie uzasadnionych empirycznie wniosków. Jest to niewątpliwie praca, która daje odpowiedź na szereg nie do końca jasnych zagadnień związanych z procesem rewaluacji polityki zagranicznej Rosji w ostatnich latach, a zwłaszcza w kontekście jej stosunku do Europy. Fragment recenzji prof. dr hab. F. Gołembskiego (Katedra Europeistyki. Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW)\"
Data wydania: 2007
ISBN: 978-83-7151-780-8, 9788371517808
Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Elipsa

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Rosyjska elita polityczna o Unii Europejskiej (tradycja i współczesność) nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Rosyjska elita polityczna o Unii Europejskiej (tradycja i współczesność). czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl