Rosyjski w tłumaczeniach. Gramatyka 2

Katarzyna Łukasiak, Jacek Sawiński
Książka Rosyjski w tłumaczeniach. Gramatyka 2
Książka Rosyjski w tłumaczeniach. Gramatyka 2
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Praktyczna nauka języka rosyjskiego na poziomie podstawowym+ (A2/B1). Jest to druga część serii książek do nauki rosyjskiego. Dzięki przystępnym objaśnieniom szybko przyswoisz teorię gramatyczną, którą będziesz mógł od razu wykorzystać w praktyce na blisko 1400 zdaniach w książce i na płycie CD (mp3). Wymarzony podręcznik dla młodzieży i dorosłych, dla uczniów i samouków oraz wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności językowe na poziomie podstawowym+ (A2-B1). Dzięki niemu opanujesz gramatykę języka rosyjskiego i przełamiesz barierę mówienia. Zaczniesz swobodnie radzić sobie w sytuacjach komunikacyjnych z zachowaniem poprawności językowej. Książka zawiera: • ćwiczenie pisania cyrylicą oraz zaznaczone akcenty wyrazowe, co pomoże Ci poprawnie i naturalnie posługiwać się językiem w mowie i piśmie, • jasny, nowatorski i przystępny układ stron usprawniający proces nauki, dzięki czemu jest ona skuteczna i przyjemna, • czytelnie i wyczerpująco wyjaśnioną teorię, dzięki czemu szybko zrozumiesz zasady gramatyczne języka rosyjskiego, • setki zdań i wyrażeń przydatnych na co dzień, ułożonych według zagadnień gramatycznych, zgodnie ze stopniowaniem trudności, • płytę CD (mp3) z 6-godzinnym kursem audio, pomagającym w utrwaleniu przyswojonej wiedzy, ćwiczeniu wymowy i dobrym konstruowaniu zdań. Ta książka to Twój osobisty nauczyciel, który nauczy, wytłumaczy, podpowie i sprawdzi poziom Twojej wiedzy oraz dobrze ją usystematyzuje.  
Data wydania: 2015-08-27
ISBN: 978-83-64211-37-9, 9788364211379
Wydawnictwo: Preston Publishing
Seria: Rosyjski w tłumaczeniach
Kategoria: Naukowe
Stron: 160
dodana przez: Mirko

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Rosyjski w tłumaczeniach. Gramatyka 2 aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Rosyjski w tłumaczeniach. Gramatyka 2. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}