Rozwój firmy - koncepcje zarządzania i finansowania

Lucyna Lewandowska
Rozwój firmy - koncepcje zarządzania i finansowania
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książka stanowi kompendium wiedzy na temat wybranych koncepcji zarządzania firmą oraz niekonwencjonalnych form finansowania, służących efektywnemu stosowaniu tych koncepcji w rozwoju i funkcjonowaniu firmy. Wobec globalizacji gospodarki światowej i trwającej obecnie procesu dostosowywania polskich firm do warunków rynkowych zintegrowanej Europy, wprowadzenie nowoczesnych sposobów zarządzania i finansowania jest niezwykle istotne. W opracowaniu przedstawione zostały między innymi: – Total Quality Management – kompleksowe zarządzanie jakością, – Business Process Reengineering – uelastycznianie procesów biznesowych, – Just In Time – działanie „akurat na czas”. Książka zawiera ponadto przykładowe umowy leasingu, factoringu, przykład formułowania strategii firmy, analizę funkcjonowania systemu zarządzania jakością w firmie, przykłady efektywnego wykorzystania logistyki. Publikacja przeznaczona jest dla wszystkich Czytelników pragnących pogłębić swoją wiedzę z zakresu nowoczesnego zarządzania oraz dla menedżerów i właścicieli firm, jak również studentów oraz słuchaczy wyższych uczelni ekonomicznych i studiów podyplomowych.
ISBN: 978-83-7187-527-4, 9788371875274
Wydawnictwo: Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Rozwój firmy - koncepcje zarządzania i finansowania? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Rozwój firmy - koncepcje zarządzania i finansowania. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl