Rzecz o wychowaniu w wychowaniu fizycznym

Józef Węglarz
Rzecz o wychowaniu w wychowaniu fizycznym
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książka jest swego rodzaju podsumowaniem myśli i wieloletniej praktyki Józefa Węglarza, z ukierunkowaniem na niezwykle ważny, choć często niedoceniany, obszar wychowania fizycznego, jakim jest wychowanie, czyli przygotowanie młodego człowieka w procesie edukacji do samodzielnego, świadomego, satysfakcjonującego i całożyciowego uczestnictwa w szeroko rozumianej kulturze fizycznej w trosce o ciało. Przyjęta przez Autora koncepcja nadaje jej szczególną wartość. […] Z satysfakcją rekomenduję publikację jako wartościową lekturę, która z powodzeniem może uzupełniać i wspomagać proces kształcenia studentów kierunku wychowania fizycznego. Będzie też pomocna w pracy dydaktyczno-wychowawczej nauczycieli wychowania fizycznego i innych specjalności, szczególnie na etapie ich rozwoju zawodowego.
Data wydania: 2020-11-19
ISBN: 978-83-8095-921-7, 9788380959217
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza IMPULS
Stron: 108
dodana przez: ReginaCatta

Autor

Józef Węglarz Józef Węglarz
Urodzony 26 stycznia 1949 roku w Polsce (Kierlikówka)
Józef Węglarz – polski metodyk wychowania fizycznego, doktor nauk o kulturze fizycznej, emerytowany docent Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie i prorektor (w latach 2007–2015) ds. studenckich tej uczelni. Ukończył w 1978 Akademię Wychowa...

Pozostałe książki:

Wybrane zagadnienia współczesnej metodyki wychowania fizycznego Aksjologia ciała w edukacji fizycznej Intelektualizacja w edukacji fizycznej
Wszystkie książki Józef Węglarz

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Rzecz o wychowaniu w wychowaniu fizycznym nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Rzecz o wychowaniu w wychowaniu fizycznym. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl